Kotarz, znacie ?

Kotarz, znacie ?

Interesuje mnie Wisła, bo to miasto Adama Małysza, ale nie wiem, co tam poza nim ciekawego może się znajdować?

sooo23

Posty: 1

 
Każda osoba, która pojawi się, chociaż raz w Beskidzie ta przekona się, że to piękny region. Ma wiele do zaoferowania i na pewno warto byłoby poświęcić trochę swojego czasu, aby to wszystko zobaczyć na własne oczy.

HalskiPol

Posty: 13

 
Można znaleźć specjalny portal o Beskidach i tam wszystko na bieżąco jest opisane. Są informacje dla turystów jak i dla mieszkańców, wobec tego każdy coś dla siebie znajdzie.

HalskiPol

Posty: 16

 
Jeśli chodzi o Wisłę i ogólnie Beskid to na stronie https://kochambeskidy.pl można znaleźć wiele informacji. To strona www poświęcona tylko i wyłącznie tej tematyce.

wer5555

Posty: 2

 
Mnie się podoba Bielsko-Biała i chętnie się tam wybieram. Mam blisko do mnóstwo atrakcji w Beskidzie, wobec tego polecam tam pojechać. Przekonacie się, że nawet miasta w Beskidzie mają coś interesującego do zaoferowania i będziecie chcieli tam w wielu przypadkach wracać.

090913123

Posty: 2

 
Polecam odwiedzić Cieńków, bo dla mnie to super miejsce. Widziałem gdzie piękne zdjęcia z tego miejsca i na pewno pojadę tam, kiedy tylko znajdę na to czas. Beskid to duży obszar, ale i wiele atrakcji. To akurat dobrze, bo tak naprawdę każdy znajdzie dla siebie to, co jest mu potrzebne i sprawi wiele radości.

bladek

Posty: 15