kursy samoobrony, kogo polecicie ?

kursy samoobrony, kogo polecicie ?

Czego można się nauczyć na samoobronie? Sporo o tym słyszałam, ale nie za niesłychanie wiem jak to wszystko może wygląda?

irecki67

Posty: 2

 
Najważniejsze jest to żeby od instruktora samoobrony zdobyć wiedzę. Techniki trzeba będzie szkolić po kursie. O tym wiele kobiet zapomina. Kurs to nie wszystko, trzeba jeszcze szkolić się żeby tego wszystkiego, co na kursie się dowiedziałyśmy nagle nie zapomnieć.

yarofe

Posty: 4

 
Nie chodziłam nigdy na takie kursy samoobrony. Próbowałam swoich sił w domu, ale niestety za dobrze mi to nie szło. Na razie nie mam jak zapisać się na taki kurs, ale jak tylko będzie okazja to na pewno z tego skorzystam. Dzisiaj nie można się czuć bezpiecznie, dlatego warto wiedzieć jak się można będzie bronić.

Kitas

Posty: 8

 
Najlepsze kursy samoobrony można odbyć tutaj https://www.kursysamoobrony.eu. Korzystałam z tego i jestem bardzo zadowolona. Moje wszystkie znajome też były u tego instruktora i mówią, że jest super. Polecam.

Miluśkooo2

Posty: 3

 
Jeśli instruktor faktycznie się na tym zna to ma odpowiednie certyfikaty. To nie jest prosto łączyć te wszystkie techniki. Trzeba się na tym niezmiernie dobrze znać. Wówczas my kobiety możemy na tym tylko zyskać. Na tym nam zależy. Jeśli już się płaci to niech będą z tego efekty.

celos00

Posty: 24

 
Z tego, co wiemy na takich kursach samoobrony łączy się techniki z różnych walk. Na pewno jest tam karate i judo. Instruktor sprytnie to wszystko łączy i można się wtedy naprawdę wiele nauczyć. Znajoma chodziła na kursy i pewnego dnia się jej to przydało. Sama myślę o zapisaniu się na taki kurs tak na wszelki wypadek.

TomekK

Posty: 13

 
Korzystałam z indywidualnych zajęć z induktorem samoobrony i jestem zadowolona. Rzeczywiście nauczyłam się mnóstwo. Może i trzeba było zapłacić wiecej, lecz szybciej można wszystkiego się dowiedzieć. Dla mnie miało to niezwykle gigantyczne znaczenie i polecam takie rozwiązanie.

szulmar

Posty: 23