namioty uprawowe led, gdzie kupię?

namioty uprawowe led, gdzie kupię?

Witajcie. Chciałbym zapytać osoby obeznane w temacie o to, z jakiego oświetlenia led grow korzystają, na co dzień, aby uzyskać jak najlepsze efekty upraw? Co polecacie?

Warussior

Posty: 1

 
Wiele osób w takich namiotach uprawowych led ma konopie lecznicze. W naszych warunkach nie chce za dobrze rosnąć na zewnątrz. To, wobec tego indoor to najlepsze rozwiązanie i mnóstwo osób na tym sporo zyskało. Można niewątpliwie w takich namiotach uprawiać również różne rośliny wystarczy tylko wybrać należyte oświetlenie.

MisiekKce

Posty: 3

 
Propozycji jest niezwykle wiele, ale jeśli ktoś chce zamówić zestaw growbox albo samo oświetlenie to stawiamy na znaną firmę. W ten sposób można będzie zakupić produkt oryginalny, który będzie działał tak jak tego oczekujemy.

labuh

Posty: 4

 
Uprawa roślin w domu nie jest trudna. U mnie znajomy sami robili taką szafę uprawową, ale trochę pracy przy tym było. Sam raczej poszedłbym do producenta żeby mi wszystko dopasował. Jeśli wiadomo, jakie roślina potrzebuje oświetlenie czy wilgotność to wtedy producent bardzo chętnie nam we wszystkim pomoże.

Posty: 9

 
Kupowałem namiot uprawowy w zestawie w sklepie https://flo-grow.eu i jestem bardzo zadowolony. To sklep, który oferuje najlepsze rozwiązania w bardzo przystępnych cenach. Sprawdźcie sobie to sami.

MaksWAW

Posty: 16

 
Z tego, co wiem to są dostępne namioty uprawowe w zestawach z oświetleniem. Nie wiem ile kosztują, natomiast myślę, że za kilka tysięcy złotych coś takiego można zamówić. Bez wątpienia pod warunkiem, że będzie nam się takie urządzenie zwracało. Wszystkie koszty trzeba sobie bardzo dokładnie przeliczyć i wtedy się tego dowiemy.

tigra32

Posty: 13