Profesjonalne odkurzacze

Profesjonalne odkurzacze

Zapytam bardziej doświadczonych kolegów i koleżanki o odkurzacze. Szukam czegoś do czyszczenia dużych powierzchni biurowych. Powierzchnie są pomieszane, trochę parkietów ale całkiem sporo zajmują wykładziny biurowe. Możecie mi doradzić jakieś dobre rozwiązania?

mikesmith0103

Posty: 5

 
Poszukaj może na początku stacjonarnie. Jeżeli mieszkasz w dużym mieście, to zapewne znajdziesz takie hurtownie. Potem ewentualnie możesz czegoś szukać w internecie.

USAtop

Posty: 21

 
Warto jest sprawdzać opinie, jak masz znajomego prowadzącego takie usługi to popytaj. Ogólnie wybór jest bardzo duży i warto jest dokonać dobrego. Zwłaszcza, że to dość drogie sprzęty.

Yuri20

Posty: 6

 
Noszę się z zamiarem zakupu odkurzacza do czyszczenia magazynu. Na co powinno się zwracać uwagę podczas wybierania? Bo nie do końca wiem jakie parametry są najważniejsze.

gruszka33

Posty: 11

 
Jakiś czas temu też mieliśmy podobny dylemat, też szukaliśmy firmy, gdzie będziemy mogli zamówić wysokiej jakości odkurzacze i w ten sposób trafiliśmy na system-leszno.pl. Mogę z czystym sercem ich polecić. Bardzo profesjonalne podejście.

abardyt

Posty: 36

 
Zastanawiam się nad tym jakie parametry powinien mieć odkurzacz do prania wykładzin . Jaka minimalna długość kabla, żeby wygodnie było pracować. Niby detale, ale ważne.

Black_Riot

Posty: 5

 
Na jakie parametry zwracacie uwagę podczas kupowania odkurzacza pionowego do sprzątania wykładzin? Bo mam kilka różnych do wyboru i nie wiem na który się zdecydować.

Grażyneczk223

Posty: 30

 
Jakich używacie odkurzaczy jeżeli chodzi czyszczenie piekarni? Wydaje się trudny temat, a dostałem takiego rodzaju zlecenie.

juron

Posty: 10