programy do odpalania samochodów

programy do odpalania samochodów

Czy macie praktyczny przykład rozwiązania problemu braku zapłonu w Audi A6? Bardzo mi zależy na odpowiedziach doświadczonych zmotoryzowanych.

Dyduszek22

Posty: 1

 
Prawda jest taka, że teraz wszystko elektroniczne, a jak nie chcesz bulić przy zgubionych kluczach, albo przy utracie danych to lepiej się zapoznać z możliwościami programatorów.

labuh

Posty: 3

 
Teraz programator to podstawa prawidłowego serwisu, więc tego nie przeskoczysz i to nie tylko w branży motoryzacyjnej. Trzeba inwestować i testować często na własną rękę, szczególnie przy prowadzeniu warsztatu.

Miluśkooo2

Posty: 2

 
Ostatnio mają wysokie oceny, więc faktycznie coś jest na rzeczy. Zajrzę w wolnej chwili i potwierdzę, czy o to mi chodziło. Generalnie to dziękuję za zainteresowanie tematem.

Laleczka4

Posty: 9

 
Dzięki za wskazówkę. Właśnie czegoś takiego szukałem. Warto też chronić programator przed zwarciem i dobrze ocenić budowę, nawet jakieś testy obejrzeć przed zakupem, albo upewnić się odnośnie warunków gwarancyjnych.

Bryzyt1

Posty: 5

 
Recenzowałem akurat ten sprzęt u siebie na kanale niedawno, więc potwierdzam. Wiele osób chwali, w tym branżowych specjalistów. Czołówka branżowa.

micko

Posty: 3