jaki termin na rejestracje pojazdu, gdzie warto ?

jaki termin na rejestracje pojazdu, gdzie warto ?

Pomóżcie mi, bo nie wiem ile czasu jest na przerejestrowanie wozu? Kupuje auto i wiem, że u mnie są niezwykle wielkie kolejki w urzędach, zatem zastanawiam się czy się wyrobie.

HalskiPol

Posty: 1

 
Nie mam obecnie samochodu i za moich czasów jeździło się do oporu na umowach od poprzednich właścicieli. Dzisiaj widać, że się trochę pozmieniało. Państwo chce mieć kontrole nad tym, co się dzieje i widzieć skąd ludzie mają pieniądze na zakupy nowego samochodu.

lamusek

Posty: 4

 
Trzeba dokładnie wszystko sprawdzać. Wiem, że jest strona, na której można sprawdzić do ilu dni musicie zarejestrować pojazdy. W kilka chwil. Wyjaśni się sprawa i wiemy, że trzeba do daty podanej przerejestrować i zgłosić pojazd. Ryzykowanie tutaj nic nie da, bo otrzymamy wysoką karę z urzędu, a to nam się nie opłaca.

Miluśkooo2

Posty: 2

 
Z tego, co wiem rejestracja to jeszcze nic, niemniej jednak o wiele gorzej jest z tym zgłoszeniem. Jeżeli się tego na czas nie zrobi to już na nieszczęście na sto procent zdobędziemy karę. Zaczyna się od 200 zł, a kończy na tysiącu. Nie opłaca się ryzykować.

Sohinyh

Posty: 2

 
Kupując samochód najlepiej będzie od razu zabrać się za ustalanie terminów przerejestrowania. Jeżeli są dalekie to bierzemy się za zgłoszenie kupienia wozu.

pawel253

Posty: 3

 
Nie zastanawiałem się ile mam czasu na zgłoszenie nabycia pojazdu, bo robię to od razu. Zawsze wszystkie formalności załatwiam od ręki. Wiem, że jeśli się czegoś nie zrobi od razu to później człowiek zapomina i są z tego same problemy. Tego przecież nie chcemy.

weronisia

Posty: 5

 
W bezproblemowy sposób można sprawdzić, jakie terminy na rejestracje pojazdów obowiązują. Wystarczy wejść na stronę https://www.terminnarejestracje.pl. wpisujemy datę z umowy i otrzymujemy datę, do jakiej auto ma być przerejestrowanej.

zob-nowe34

Posty: 4

 
Niestety rejestrować trzeba na czas. U nas są takie kolejki, że świecie trzeba się ustawiać żeby się tam dostać, ale nie ma niestety innego wyjścia.

Grabow12

Posty: 3

 
Nie wiem, bo jeśli kupuje samochód to mało, kiedy go przerejestrowuje. Z reguły mam wszystkie umowy i tak jeżdżę aż nie sprzedam go dalej. Podczas różnych kontroli policji nigdy żadnych problemów nie miałem.

Grabow12

Posty: 3

 
Nic się nie zmieniło, bo ilość czasu na przerejestrowanie pojazdów zostaje taka sama. Mamy trzydzieści dni i w poniektórych miastach wcale nie będzie nam łatwo się tego terminu trzymać. Kolejki są niesłychanie wielkie, zatem trzeba od razu po nabyciu umawiać termin przerejestrowania.

pawel253

Posty: 9