przedszkole warszawa wilanów, szukam !

przedszkole warszawa wilanów, szukam !

Czy może mi ktoś powiedzieć jakie w rzeczywistości jest przedszkole Wilanów? Zastanawiam się czy posłać tam dziecko.

Jacek1812

Posty: 1

 
Zastanawiając się które przedszkole dla swojego dziecka wybrać warto wejść na stronę: http://www.karate-kids.pl i zdecydować się na prywatne przedszkole Wilanów.

juron

Posty: 11

 
Wydaje mi się, że jednym z lepszych miejsc dla dzieci jest przedszkole Wilanów. Widać, że pracujący tam nauczyciele robią to z pasją, bo dziecko zawsze wraca zadowolone.

cerybertion

Posty: 18

 
Być może zastanawiacie się nad tym czy wybrać prywatne przedszkole Wilanów. Jak dla mnie nie ma nad czym się zastanawiać, bo w tym przedszkolu pracuje fachowa kadra nauczycielska i co najważniejsze dziecko zawsze wraca z niego zadowolone po całym dniu.

Damiano2

Posty: 2

 
Zauważyłam, iż sporo osób pyta jak to jest z posiłkami w prywatnym przedszkolu Wilanów. Wygląda to w ten sposób, iż jeżeli zgłosimy nieobecność dziecka w danym dniu to wtedy za jedzenie nie trzeba płacić.

Fkiur5

Posty: 19

 
Wydaje mi się, iż jednym z lepszych miejsc dla dzieci jest przedszkole Wilanów. Widać, iż pracujący tam nauczyciele robią to z pasją, bowiem dziecko zawsze wraca zadowolone.

@marcelko

Posty: 17

 
W mojej opinii przedszkole miasteczko Wilanów jest jednym z lepszych w naszym kraju. Z racji tego, iż mamy tutaj do czynienia z przedszkolem prywatnym to dzieci zawsze mają poświęcaną odpowiednią ilość czasu w ciągu dnia, bowiem grupy są stosunkowo drobne, a co za tym idzie nauczyciele spędzają z dzieckiem więcej.

kacperrr4

Posty: 9

 
W takim miejscu jak prywatne przedszkole Wilanów moje dziecko czuje się bardzo dobrze i mogę je każdemu polecić. Każda z nauczycielek jest miła i potrafi zawsze opowiedzieć o tym co działo się w przedszkolu przez cały dzień. Moje dziecko również jest bardzo zadowolone z pobytu.

derbuś45

Posty: 5