prywatne przedszkole miasteczko wilanów, poszukuję!!!

prywatne przedszkole miasteczko wilanów, poszukuję!!!

Dzień dobry, czy znacie może prywatne przedszkole miasteczko wilanów w Warszawie? Chciałabym zapisać tam swoje dziecko, jednakże chce najpierw poznać opinie od ludzi, które zapisały już swoje dzieci.

bertor

Posty: 1

 
Nas Twoim miejscu również postawiłabym na prywatne przedszkole miasteczko wilanów. W takich placówkach jest bardzo dużo kreatywnych zajęć. Jeśli miałabym możliwość to wybrałabym przedszkole sportowe.

khazdul

Posty: 3

 
Jeśli chodzi o nas, to my zdecydowaliśmy się i zapisaliśmy naszą córkę do przedszkole warszawa wilanów. Myśleliśmy na publicznym przedszkolem, jednak zajęcia odbywały się bardzo krótko, a ja z mężem do późna pracujemy. Przedszkole na Wilanowie pomogło nam rozwiązać problem, tutaj masz ich stronkę http://www.karate-kids.pl.

Klara323

Posty: 5

 
Przedszkole miasteczko wilanów może być najlepszym rozwiązaniem, jeśli do późna pracujesz. Takie przedszkola otwarte są minimum do 17.

namok

Posty: 2

 
My chyba wybieramy prywatne przedszkole miasteczko wilanów, albowiem mają ciekawe zajęcia, do tego jest otwarte o sporo dłużej. Jest to dla mnie niezmiernie ważne, albowiem nieraz pracuje do 16, a nieraz 18.

fusert56

Posty: 3

 
Wydaje mi się, że dla ciebie najlepszym rozwiązaniem może być prywatne przedszkole warszawa wilanów, ze względu na dłuższy czas otwarcie. Dzieciaki mogą być do późnych godzin w przedszkolu niż to jest w placówkach publicznych.

grudzin56

Posty: 5

 
Dla mnie najlepszym wyborem jest prywatne przedszkole miasteczko wilanów. Przedszkoli jest faktycznie mnóstwo, więc można przebierać w tych placówkach. Posprawdzaj jakie organizowane są zajęcia.

Freakster89

Posty: 23