okna świdnica, oferta ??

okna świdnica, oferta ??

Kto sprzedaje zewnętrzne rolety we Wrocławiu? Chodzi mi o takie, które montują bez niszczenia budynku. Niech będą solidne, bo nie chce mi się ich zmieniać za rok czy dwa. Polecacie kogoś, kto się tym zajmuje?

dertus45

Posty: 3

 
Mam drewniane okna od lat i jak na razie dają radę. Pewnie zdecyduje się przy wymianie na plastikowe. Widziałem, że ceny drewnianych są kosmiczne i wątpię żebym mógł sobie na nie pozwolić, dlatego zostaje mi PCV.

bydlus

Posty: 5

 
Kupowałem okna i rolety we Wrocławiu i jestem niezwykle usatysfakcjonowany. Jest tam firma, jaka ma super oferty. Ceny są niezwykle różne. Wszytko zależne jest od tego, co się chce zamówić.

bartek33

Posty: 10

 
Znaczny wybór okien we Wrocławiu ma firma https://www.danzal.com/7-okna-pcv/ i zawsze się do nich zgłaszamy. Doradzają, pomagają i co znaczące dają mi zawsze bardzo porządne ceny. Według mnie są najlepsi, zatem pożądane byłoby do nich zadzwonić żeby przygotowali ofertę z oknami.

Black_Riot

Posty: 4

 
Najlepiej okna i rolety zamawiać w jednej firmie. Tak zrobiłem i wiele na tym zaoszczędziłem. Poza tym jeszcze zamówiłem w takiej firmie parapety. Przyjechali i prędko wszystko zamontowali. Myślałem, iż wymiana okna, parapetu i rolety zajmie im cały dzień. Ledwo usiadłem do komputera, a oni już byli w połowę pracy. Dla mnie jest to najlepsze rozwiązanie, albowiem mam kompleksowe usługi i nie szukam paru fachowców.

CHatka-eKo

Posty: 2

 
Mam drewniane okna od lat i jak na razie dają radę. Pewnie zdecyduje się przy wymianie na plastikowe. Widziałem, że ceny drewnianych są kosmiczne i wątpię żebym mógł sobie na nie pozwolić, zatem zostaje mi PCV.

EKO-Chatka

Posty: 8

 
Z tego, co wiem to firma, która stawiała mi dom kupowała okna w Świdnicy, które mają osiem komór. Mam dom energooszczędny i naprawdę są te okna super. Według mnie nic lepszego na rynku się teraz nie znajdzie. Dzięki takim oknom oszczędzamy bardzo dużo na grzaniu.

dof77

Posty: 10

 
Nie lubię plastikowych okien, dlatego mam drewniane. Chyba ze dziesięć lat z nich korzystam i nie wywołują mi problemów, dlatego z plastikami nie doradzę, co wybrać?

21gregorek

Posty: 16

 
Zamawiałem w tamtym roku okna ze Świdnicy. Jest tam firma, która działa od dwudziestu lat. Postaram się za jakiś czas przygotować namiary do nich.

mattoid1973

Posty: 20

 
Kupowałem okna i rolety we Wrocławiu i jestem bardzo zadowolony. Jest tam firma, która ma super oferty. Ceny są bardzo różne. Wszytko zależne jest od tego, co się chce zamówić.

Ron

Posty: 15