listwy przypodłogowe, proszę o pomoc

listwy przypodłogowe, proszę o pomoc

Słyszałem ostatnio dobre opinie na temat paneli Quick Step i szukam ich potwierdzenia również u innych ludzi.

Kolekcjoner

Posty: 2

 
Nie przesadzajmy ;) Nie taki diabeł straszny, jak go malują. Białe panele wymagają więcej pracy na co dzień, ale z drugiej strony są unikatowe. Mało kto ma takie w domu, więc będą jakąś odmianą.

Wygodniś22

Posty: 12

 
To doskonały wybór. Panele Quick Step cieszą się zaufaniem mojej firmy remontowej. Pracownicy lubią je układać, bo są bardzo dobrze wykonane i spasowane.

Niciuśś98

Posty: 4

 
To doskonały wybór. Panele Quick Step weselą się zaufaniem mojej firmy remontowej. Pracownicy lubią je układać, bo są niesłychanie dobrze wykonane i spasowane.

pawel253

Posty: 4

 
O panelach Quick Step poczytasz więcej na stronie: http://panelepodlogowe.info.pl. Rzetelne, sprawdzone informacje o wszelkiego rodzaju materiałach na podłogi.

wigry00

Posty: 12

 
Mnie osobiście najbardziej podobają się proste i funkcjonalne listwy przypodłogowe. Nie powinny zdominować ścian oraz podłogi. To nie ich zadanie. Poza kwestią stylistyki muszą chronić dolną część pomieszczenia przed przypadkowymi uszkodzeniami.

alidomas4

Posty: 12

 
Tak, znam doskonale wady deski barlineckiej. Odkąd położyłem własnym sumptem panele podłogowe w mieszkaniu, to nie mam zamiaru decydować się na inne materiały. Ich „sztuczność” to bujda, może dobre wrażenie traci na sile przy bliskim kontakcie, ale to raczej szczegół.

Aleksisss

Posty: 5

 
Mam duże doświadczenie w wykonywaniu podłóg (w ten sposób sobie dorabiam w weekendy). Bardzo się cieszę, jeżeli klient jest zdecydowany na panele Quick Step i sam je polecam. Wiem, że są bardzo wytrzymałe, a przy okazji proste w montażu, dzięki dobremu wykonaniu.

@marcelko

Posty: 21

 
Tak, znam znakomicie wady deski barlineckiej. Odkąd położyłem własnym sumptem panele podłogowe w mieszkaniu, to nie mam zamiaru decydować się na różne materiały. Ich „sztuczność” to bujda, może dobre wrażenie traci na sile przy bliskim kontakcie, lecz to raczej szczegół.

090913123

Posty: 3

 
Jeszcze się zastanawiasz :) Można je nawet montować na ścianie w łazience, pod warunkiem, że są wykonane z winylu. Panele podłogowe to świetna sprawa!

090913123

Posty: 5