dobrej jakości koszulki

dobrej jakości koszulki

Czy macie namiary na jakościowe, przewiewne koszulki, zwykłe t-shirty? Pod styl casual, semi-formal lekko? Macie pomysły?

Teraru

Posty: 1

 
Bawełna z certyfikatem OEKO-TEX wyłącznie. Dzięki temu zyskujesz naturalność dla skóry, zmniejszasz ryzyko podrażnień, no i lepiej wyglądasz. Nawet po dotknięciu taka koszulka poprawia humor, tak szczerze mówiąc. Warto nakładać tylko jakościowe rzeczy na co dzień. To poprawia z czasem pewność siebie, komfort życia.

TomekK

Posty: 8

 
Chodzę w tych koszulkach https://easetailored.com/produkty/classic/classic-midnight-black/, pełna baza kolorystyczna, do każdego stylu pasują. Bardzo miękka, w kategorii premium. Koszulki bez udziwnień graficznych, czysta klasyka, więc uniwersalne, do każdej sytuacji. Marka sprawdzona w bojach i wysoko oceniana nawet przez popularnych blogerów, specjalistów zajmujących się modą męską. Jeżeli czytacie to pewnie wiecie, o kim mowa :)

Miluśkooo2

Posty: 3

 
No nie ma sensu się oszukiwać, ale polski rynek zalewają ubrania azjatyckie, szyte z reguły na niskich mężczyzn. Tam nieco inaczej podchodzą do jakości, przecież to jasne. W Polsce zamawiasz, od szwalni i masz spokój na wiele sezonów. Co jest lepsze?

gregBard

Posty: 10

 
Jeszcze możesz koszulki przechowywać w pokrowcu. Mam taki lżejszy i faktycznie więcej wytrzymują. Czasami długo nie nakładasz czegoś to warto solidnie złożyć, obłożyć lekkim materiałem. Będzie mniej problemów z późniejszym odświeżeniem.

CHatka-eKo

Posty: 2

 
Warto czasami jedną droższą koszulkę wziąć, ale nie mieć z nią problemów w żadnej sytuacji. Wygoda przede wszystkim. W pewnym wieku człowiek rozumie, że nie może sobie pozwolić na taniochę. Tyle mam do powiedzenia.

zenek744

Posty: 6

 
No właśnie mężczyźni często chodzą w zbyt dużych ciuchach, a przez to źle sylwetka wygląda, po prostu śmiesznie. Powoli to się zmienia, ale jakość koszulki ma znaczenie. Po dłuższych, męczących dniach się o tym przekonałem. Nie ma sensu oszczędzać.

czertwin

Posty: 12