dom z bala, oferta

dom z bala, oferta

Czy opłaca się stawiać dom z bala? Widziałem taki u sąsiada, natomiast nie wiem czy nie postawić murowanego. Które macie zdanie o tym? Czekam na odpowiedzi.

PaweL

Posty: 2

 
Najlepiej brać domy z drewna od producenta, bo oferta jest bardzo duża, a ceny są bardzo atrakcyjne. Wiem, co mówię, bo sam z takiej oferty skorzystałem. Do wyboru są różne opcje, jeśli chodzi o bale. Mnie pasowały klejone, ale są również toczone. Do tego dopasowuje się grubość takich bali pod własne wymagania.

Ludmo

Posty: 2

 
Najlepiej w takiej sprawie napisać albo zadzwonić do producenta domów drewnianych całorocznych, bo nikt nam nie udzieli lepszych informacji w tym temacie. Można też u producenta liczyć na to, że dostoi się niezmiernie niskie ceny.

Miluśkooo2

Posty: 3

 
Obecnie można zamówić domy z bala w cenie, jaka jest zadowalająca dla każdego. Murowany dom nie będzie tak efektowny i ciepły, dlatego lepiej będzie postawić na drewno.

Wygodniś22

Posty: 6

 
Posiadamy dom z bala parterowy i był niesłychanie tani. Wybrałem bale toczone o grubości dwadzieścia centymetrów. Z tego, co wiem to można mieć cieńsze, lecz i grubsze. Najgrubszy, jeśli dobrze pamiętam ma trzydzieści dwa centymetry, lecz wówczas już cena jak dla mnie jest wysoka. Oferta jest niesłychanie dobrze przygotowana.

Marti

Posty: 7

 
Dzisiaj można zamówić domy z bala w cenie, która jest zadowalająca dla każdego. Murowany dom nie będzie tak efektowny i ciepły, dlatego lepiej będzie postawić na drewno.

Komimya

Posty: 2

 
Jeśli chodzi o wyliczenie kosztów budowy domów z drewna to można to zrobić na stronie https://wondorf.net/pl/log-wooden-house-calculator. Mają tutaj przygotowany kalkulator gdzie zaznacza się różne opcje projektu.

Pendrzeec

Posty: 15

 
Najlepiej brać domy z drewna od producenta, albowiem oferta jest bardzo duża, a ceny są bardzo atrakcyjne. Wiem, co mówię, albowiem sam z takiej oferty skorzystałem. Do wyboru są różne opcje, jeśli chodzi o bale. Mnie pasowały klejone, niemniej jednak są również toczone. Do tego dopasowuje się grubość takich bali pod swoje żądania.

Bobasek1

Posty: 29

 
Mam na działce rekreacyjnej taki dom z drewna w cenie bardzo niskiej. Firma wszystkim się zajęła, dlatego mnie nic nie interesowało. Tylko fundament sam robiłem, a tak to oni wszystko już wykonali. Długo im to nie zajęło, bo mają w tym naprawdę dużą wprawę.

namok

Posty: 3

 
Zamawiałem dom z bala od producenta i jestem usatysfakcjonowany. Projekty, które przygotowali są dopasowane do potrzeb klienta. Można mieć domek parterowy, niemniej jednak może mieć jedno, a nawet dwa piętra. Dla mnie to super propozycja, dlatego z niej szybko skorzystałem.

CHatka-eKo

Posty: 2