pierogi katowice, znacie ?

pierogi katowice, znacie ?

Czy w Katowicach znajdę restaurację, jaka serwuje dania bezglutenowe? Jeżeli znacie taką knajpkę, to proszę powiedzieć mi, gdzie mieści się taka restauracja katowice?

waldek3551

Posty: 2

 
Wydaję mi się, iż pierogi katowice możesz zjeść w przeróżnych knajpach. Jednak nie wiem, czy wszędzie będzie Ci smakowało. Ja zawsze również zwracam spostrzeżenie na wystrój wnętrza i na atmosferę w środku.

hyzio

Posty: 9

 
Ja również zjadłabym najlepsze pierogi w katowicach. Myślę, że jest wiele takich restauracji. Muszę spróbować pierogów z kilku lokali.

Aniusiaaa1

Posty: 2

 
Najlepsza restauracja katowice to właśnie ta http://www.placek.katowice.pl. Niezwykle wam ją polecam ze względu na smak, a także na atmosferę, która jest w środku. Można grać w różne planszówki ze znajomi i doskonale spędzić czas. Jedzenie w tym lokalu jest przepyszne i przede wszystkim zdrowe.

Oct714

Posty: 15

 
Wydaję mi się, że pierogi katowice możesz zjeść w różnych knajpach. Jednak nie wiem, czy wszędzie będzie Ci smakowało. Ja zawsze również zwracam uwagę na wystrój wnętrza i na atmosferę w środku.

24vhss

Posty: 7

 
Ja również zjadłabym najlepsze pierogi w katowicach. Myślę, że jest dużo takich restauracji. Muszę spróbować pierogów z paru lokali.

Kitas

Posty: 5

 
Cześć, powiem wam, że słyszałam o pizzy katowice, która jest robiona na spodzie kokosowym i owsianym. Jeszcze jej nie próbowałam, ale może niedługo wybiorę się z przyjaciółmi.

Jasio234

Posty: 3

 
Naleśnikarnia katowice powinna serwować przepyszne naleśniki na słodko i słono. W katowicach jeszcze takich nie jadłem, ale może skorzystam z waszym ofert.

Lupusx

Posty: 11