Możecie mi polecić jakąś sprawdzoną agencję pracy

Możecie mi polecić jakąś sprawdzoną agencję pracy

Możecie mi polecić jakąś sprawdzoną agencję, która organizuje wyjazdy do pracy do Niemiec? Chce wyjeżdżać na okres wakacyjny w trakcie studiów, żeby coś sobie potem na cały rok zarobić i szukam jakieś sensownej opcji pod tym kątem. Tylko tak właśnie myślę żeby jeździć właśnie z jakąś agencja a nie na własną rękę bo może będzie łatwiej taki wyjazd zorganizować. Z drugiej strony też w ciemno nie chce takiej agencji wybierać.

andrew66

Posty: 1

 
Niewątpliwie jeśli chodzi o planowanie wyjazdów do Niemiec to uważam, że warto kontaktować się z agencjami, które tym się zajmują na co dzień i są w stanie profesjonalnie taki wyjazd zaplanować. Sporo się obecnie na tym polu dzieje, funkcjonuje też wiele firm, które ściągają z Polski pracowników. do Niemiec więc jak będziesz chciał dobrze zarobić to uda się coś znaleźć.

lalunik

Posty: 6

 
Zgadzam się, że pomysł na wyjazd do Niemiec to dla studenta dobra opcja, zarobisz na pewno więcej niż w Polsce w ciągu kilku miesięcy, a taki wyjazd nie musi być zobowiązujący. Agencje też pomagają ogarnąć wszystkie kwestie formalne więc co do tego, nie trzeba mieć obaw. Warto więc będzie zaplanować taki wyjazd do pracy.

giena1977a

Posty: 8

 
Potwierdzam, że akurat jeśli chodzi o JobConsult (https://www.jobconsult.pl/) to warto szukać ofert. Byłem z nimi w Niemczech i robiłem na wózki widłowym. Minusem może być to, że będzie trzeba dojechać często samemu, ale z drugiej strony można liczyć na fajnie przygotowane propozycje jeśli chodzi o możliwość dobrego zarobku. Wiadomo, że jak to wszędzie trzeba sporo się napracować, ale będzie to szansa na to, by znacznie więcej zarobić niż w momencie, gdy taki sam czas będziesz pracować w Polsce.

Oct714

Posty: 21

 
Rzeczywiście to doświadczenie w organizacji wyjazdów i kontakty z firmami w Niemczech to kluczowa kwestia, która ma znaczenie jeśli ktoś planuje wyjechać do pracy i agencja tutaj działa sprawnie, może taki wyjazd zaplanować zorganizować. Warto będzie z takiej pomocy skorzystać i tym samym zapewnić sobie również, że jechać się będzie do pracy, która będzie legalna. Wydaje mi się, że to będzie miało kluczowe znaczenie.

EpIon7

Posty: 18

 
Faktycznie jeśli chodzi o wyjazd do Niemiec to bardzo często jest tak, że agencje są w stanie więcej ofert zaproponować w momencie, gdy szukający pracy będzie w stanie sam dotrzeć do celu. Więc jeśli taką możliwość będziesz miał to warto jechać na własną rękę jeśli chodzi o transport, ale całość wyjazdu organizować w porozumieniu właśnie z agencją, która to wszystko będzie mogła zorganizować.

Miner67

Posty: 17

 
Jak to pierwszy wyjazd do pracy za granice to uważam, że jednak warto będzie jechać za pośrednictwem agencji, która pomoże to wszystko zorganizować, będzie również pomagała we wszystkich formalnościach. Jak coś niepokojącego będzie się działo to również będzie wiadomo do kogo zwrócić się po pomoc. Natomiast jak samemu się organizuje to tutaj już wszystko trzeba zrobić na własną rękę i zostaje się samemu ze sobą.

Kitas

Posty: 3

 
Na pewno jazda na własną rękę jest dużo bardziej kłopotliwa, bo trzeba samodzielnie szukać ofert i to może być trudne, do tego pojawia się również pytanie o to czy taki samodzielnie organizowany wyjazd będzie bezpieczny, jednak zawsze jakieś tam ryzyko się pojawia. Warto tutaj więc zastanowić się i poszukać też agencji, zobaczyć co będą w stanie zaoferować to może potem ułatwiać podejmowanie decyzji.

azbee

Posty: 6