jakiego lekrza polecacie od problemów naczyniowych

jakiego lekrza polecacie od problemów naczyniowych

Znacie kogoś kto się zajmuje wrastającymi paznokciami w okolicach Ostrowca? Mam już dość, bo paznokcie w duże paluchy u stóp mi tak rosną, że mam ciągle problem z zaczerwienieniem, obrzękiem i wiadomo, że pojawia się ból. Potrzebuje kogoś kto będzie w stanie to ogarnąć, wyciąć jakoś odpowiednio, tak żeby ten stan zapalny zniknął a paznokieć zaczął normalnie rosnąc.

Ptaszek22

Posty: 1

 
Według mnie tylko i wyłącznie prywatna chirurgia naczyniowa w Kielcach. Sparzyłam się na lekarzach, którzy leczyli mojego tatę. Po czasie też musieliśmy szukać prywatnego gabinetu.

mirekp2005

Posty: 4

 
Osobiście wydaje mi się, że dobrym kierunkiem jeśli chodzi o leczenie chirurgiczne pod kątem naczyniowym będzie gabinet Artura Kućmy w Ostrowcu. Zdecydowanie świetny specjalista z dużym doświadczeniem i wiedzą jeśli chodzi o leczenie takich problemów. Spróbuj przedzwonić do nich ewentualnie na ich stronie http://www.chirurgia.ostrowiec.org.pl/ jest mail i można się próbować umówić na wizytę.

Grabow12

Posty: 13

 
No to chyba nie chodzi tylko o leczenie miażdżycy w Krakowie, ale o inne schorzenia jak na przykład chromanie przestankowe. Bębnią o profilaktyce, badaniach itp., a jak co do czego przychodzi to trzeba czekać miesiącami na wizytę. Jeszcze gorzej wygląda sprawa, jeśli chodzi o publiczną diagnostykę :(

korasek

Posty: 11

 
Tak USG Doppler tętnic wykonasz na nfz w Kielcach, ale nie polecam. Mają kiepski sprzęt :) Bynajmniej tam, gdzie jak korzystałem. W końcu wybrałem prywatną klinikę, gdzie zajęli się mną profesjonalnie i czułem, że rzeczywiście chcą mi pomóc. W naszym mieście jest kilka dobrych prywatnych gabinetów, gdzie robią również zabiegi.

lunatyx

Posty: 19

 
Próbuj, bo po takim zabiegu szybko dochodzi się do zdrowia. Nie leżysz w szpitalu przede wszystkim. Koniecznie będziesz musiał wykonać USG Doppler żył w Ostrowcu i właśnie polecam zrobić to prywatnie.

PucH2

Posty: 3

 
Dlaczego prywatnie skoro USG Doppler tętnic w Kielcach można zrobić na nfz? Moja mama robiła i nie płaciła ani złotówki. Cena takiego badania prywatnie nie jest chyba niska. Tylko mówię, więc bez ataku proszę :)

englandrm

Posty: 6