idealne tętno bieganie, polecicie ?

idealne tętno bieganie, polecicie ?

Dzień dobry, ostatnio zacząłem sporo biegać. Chciałbym się dowiedzieć, czy idealne tętno ma wpływ na bieganie? Jak sprawdzić tętno maksymalne i tętno spoczynkowe?

MBsmoke

Posty: 1

 
Kalkulator biegowy najczęściej sprawdza się u początkujących biegaczy. Możesz w ten sposób sprawdzić dystans, a także jakie tętno będzie dla ciebie prawidłowe.

Klara323

Posty: 16

 
Jeśli chodzi o kalkulator BMI to znajdziesz go właśnie na tej stronie inertentowej https://www.runisfun.eu/kalkulator-BMI. Strona jest właśnie stworzona dla osób, które uprawiają sport. Można na niej znaleźć również inne kalkulatory, a także ważne informacje na temat biegania.

lamusek

Posty: 9

 
Warto sprawdzać sobie porządne tętno bieganie. Dlatego na mnóstwo stronach możesz odnaleźć mnóstwo informacji na ten temat. Możesz zobaczyć jak prawidłowo sprawdzić porządne tętno.

Yuri20

Posty: 3

 
Kalkulator biegowy na pewno może Ci się przydać, gdy jesteś na początku drogi z bieganiem. Należałoby wiedzieć na jaki dystans jest przygotowany Twój organizm.

Bobek1200

Posty: 19

 
Jakość powietrza wpływa na intensywność naszego biegania. Podczas gigantycznego smogu dużo zanieczyszczeń może przedostawać się do naszego organizmu, co niezmiernie źle wpływa na nasze zdrowie.

Bhapo

Posty: 10

 
Kalkulator biegowy na pewno może Ci się przydać, gdy jesteś na początku drogi z bieganiem. Warto wiedzieć na jaki dystans jest przygotowany Twój organizm.

23-Obert

Posty: 9

 
Kiedy na dworze jest smog, zazwyczaj unikam wtedy biegania. Jakość powietrza bardzo wpływa na bieganie. Kiedy biegamy w dużym smogu, wszystkie zanieczyszczenia dostają się do organizmu z podwójną siłą.

Kaazz

Posty: 9