gdzie naprawić pękniętą szybkę w iphonie

gdzie naprawić pękniętą szybkę w iphonie

Gdzie dostanę najdłuższą gwarancję na naprawę szybki w smartfonie, konkretnie iphone? Dajcie znać, gdzie wysyłacie, bo zależy mi raczej na stałym kontakcie. U mnie lokalnie to ciężko w ogóle znaleźć profesjonalistów od marki Apple.

Marioleczka

Posty: 1

 
Śledzę ich od dawna i faktycznie nieźle omawiają różne rzeczy związane z marką Apple, w tym polecenia konkretnych modeli. Staram się kierować w życiu wiedzą od profesjonalistów i się nie zawiodłem na takim podejściu.

Marioleczka

Posty: 13

 
Niektóre smartfony mają wady fabryczne po pewnym czasie i tego raczej nie przeskoczysz. To loteria i z tego powodu warto mieć kontakt do serwisu.

Klakierek56

Posty: 7

 
U mnie nie ma normalnego serwisu iphone, dlatego wykorzystuję wysyłkowy
https://applemobile.pl/zglos-naprawe-wysylkowa-telefonu-iphone/. Dwa razy korzystałem przy rozbitej szybce oraz przy diagnostyce Face ID. Okazało się, że coś się minimalnie przestawiło i sensor stracił czucie :) Ogarnęli w jeden dzień roboczy i kolejnego już miałem przez kuriera w domu. Mocno dbają, zabezpieczona przesyłka, można spokojnie powierzyć i długa gwarancja, bo do 180 dni. Masa poradników też dla ludzi, którym telefon pierwszy raz się uszkodził i nie wiedzą, co z tematem zrobić. Z takimi ludźmi opłaca się współpracować, bo Cię nie wprowadzą na minę.

Grażynk222

Posty: 3

 
Dobrze, że wysyłkowe serwisy funkcjonują, bo u mnie w promieniu 50 km nie ma nikogo stacjonarnie. Nawet nie opłaca się szukać przy takich warunkach, jakie przedstawiliście.

Kamigyq

Posty: 2

 
180 dni gwarancji to naprawdę długo i jestem wdzięczny za ten kontakt. Nawet nie wiedziałem, że można wysyłkowo naprawić. Człowiek codziennie się czegoś nowego uczy :)

alidoddo

Posty: 20